Academy of D-L [AoD-L]

Forum to jest przeznaczone dla członków sojuszu


#1 2010-08-20 22:18:30

 Tometa

Ulubiony Trup

22185054
Skąd: Świdwin
Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 111
Punktów :   

Poradnik do kolonii. Jak zakładać? - nabazgrane przez Tometa

Poradnik dotyczy tego w jaki sposób w dobrej kolejności zakładać nasze nowe miasta. Oczywiście to zależy od kaprysu gracza, ale radziłbym trzymać się tego.

Tak dla Newbie...Kolonia, co to takiego? Kolonie to wszystkie nasze miasta (oprócz stolicy), które posiadamy.

Jeśli nasza stolica została założona na wyspie z marmurem, to już jest dobrze. Mozemy rozbudowywać budynki bez obawy, ze w pewnym momencie zabraknie nam marmuru. Jeśli trafiłeś na wyspę z innym surowcem luksusowym, nie łam się! To da się łatwo nadrobić.

A więc już bez owijania w bawełnę.

Jeśli trafiłeś na wyspę z marmurem kolonie zakładasz w tej kolejności:
Marmur(stolica) - Wino - Kryształ (Wino i Kryształ można pomieszać kolejnościami, zależy od gracza) - Siarka - Marmur - Wino - Kryształ lub Siarka (zależy czy lubisz wojować czy robić badania)

Jeśli trafiłeś na wyspę z Winem:
Wino(stolica) - Marmur - Kryształ - Siarka - Marmur - Wino - Kryształ lub Siarka

Jeśli trafiłeś na wyspę z Kryształem:
Kryształ(stolica) - Marmur - Wino - Siarka - Marmur - Wino - Kryształ lub Siarka

Jeśli trafiłeś na wyspę z Siarką:
Siarka(stolica) - Marmur - Wino - Kryształ - Marmur - Wino - Kryształ lub Siarka

Aby móc założyć kolonię potrzebny jest nam pałac. Możemy go wybudować w stolicy (i tylko w stolicy!) Jaki poziom pałący tyle możemy założyc kolonii. Pamiętaj! W każdej kolonii musisz wybudować Rezydencję Gubernatora na taki poziom ile wynosi liczba Twoich kolonii.

To by było na tyle, Mam nadzieję, że mogłem pomóc


Kto gra grubo, wygrać musi!

Offline

 

#2 2010-09-28 19:19:09

 Arietta

Moderator i RS

Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 15
Punktów :   

Re: Poradnik do kolonii. Jak zakładać? - nabazgrane przez Tometa

No i to mi się podoba! chociaż osobiście pewnie moja 6 stolicą będzie kryształ lub marmur^^, tak bezczelnie nabijam posty ;p

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pomorskiewesele.pun.pl www.mrocznahistoria.pun.pl www.narutek.pun.pl www.5on5cup.pun.pl www.ktnewsfansubs.pun.pl