Academy of D-L [AoD-L]

Forum to jest przeznaczone dla członków sojuszu


#1 2010-08-18 13:45:10

massakatus

Ulubiony Trup

Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 83
Punktów :   

Poradnik by the Masskaratus

Teraz tak coś prawdziwie przydatnego a nie te pierdoły rex'a
1. Jak zaczynasz budować nowe miasto nie zapominaj o rozbudowie nie tylko ratusza i tawerny lecz także kryjówek, muru, magazynów i portu.
KRYJÓWKI są ważne bo umożliwiają wykrycie obcego szpiega na terenie miasta im więcej szpiegów tym większe szanse powodzenia ja sądzę że minimum 15 poziom powinien być w każdym mieście! Ale im wyższy tym lepiej!
MUR- Na Chroni twoje miasto w kilku pierwszych rundach, co umożliwia zdziesiątkowanie rywala. Ja uważam że minimalny poziom to 15 ale jeśli przeciwnik ma moździerze to i tak na wiele się nie zda.
Magazyn - W każdym mieście powinny być min. 2 magazyny poziom powinien być jak najwyższy każdy poziom zwiększa ochronę o ile pamiętam o 480 a więc nie wiele ale opłaca się mieć jak najwyższy poziom chyba że podoba się wam tracić surowce za każdym razem!
Port -  W mieście na wyspie z winem powinien być jak najwyższy ponieważ wino stale jest wysyłane do innych miast, ale we wszystkich miastach też powinien być wysoki. W razie gdy trwa atak zawsze możesz wysłać surowce do innego miasta - im wyższy port tym więcej surowców uchronisz (szybciej wyślesz je do innego miasta). Pozdrawiam i proszę o ocenę tego poradnika!!! Zaraz odejdę do głównego ale od czasu do czasu może napisze kolejny poradnik


Nie masz żadnej szansy, ale ją wykorzystaj!!!

Offline

 

#2 2010-08-18 20:55:17

 Mich0911

Wielki Umarły

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-08
Posty: 66
Punktów :   

Re: Poradnik by the Masskaratus

Poradnik sponio na pewno lepszy niż ja już powiedziałeś pierdoły rex'a tutaj jest przynajmniej trochę więcej informacji na temat innych rzeczy a nie tylko cholerne wojsko no i poza tym lepiej się czyta no i jeszcze raz poradnik sponio


"Rzeczy niemożliwe robimy od ręki
na Cuda trzeba trochę poczekać"

Offline

 

#3 2010-08-19 11:55:56

massakatus

Ulubiony Trup

Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 83
Punktów :   

Re: Poradnik by the Masskaratus

Zaszczycasz mnie tymi słowy! Jakieś pytania? Zawsze będę starał się pomóc...


Nie masz żadnej szansy, ale ją wykorzystaj!!!

Offline

 

#4 2010-08-19 11:58:13

 Mich0911

Wielki Umarły

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-08
Posty: 66
Punktów :   

Re: Poradnik by the Masskaratus

narazie pytań nie mam ale może później jakieś znajdę


"Rzeczy niemożliwe robimy od ręki
na Cuda trzeba trochę poczekać"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forgottenlegends.pun.pl www.hasselhoffumlaut.pun.pl www.dmasg.pun.pl www.graanarutoforum.pun.pl www.eti-freaks.pun.pl